راهنمای ثبت نام:


گام اول- جهت ثبت نام در دوره‌های مجازی پس از ورود به سایت مربوطه ابتدا درسایت عضو شده "عضویت شما برای ادامه مراحل الزامی است" سپس بر روی آیکون "دوره های آموزشی" کلیک نمایید.

 

 

دوره مورد نظررا انتخاب نمایید.

 

 

گام دوم- اکنون شما وارد صفحه لیست دوره های سایت مورد نظر شده خواهشمند است پس از مشاهده تمام دوره‌های موجود در دپارتمان، بر روی دوره مورد نظر کلیک نمایید.

 

 

گام سوم- در قسمت جزییات هر دوره اهداف و مطالب اصلی آن دوره به انضمام شهریه، تاریخ شروع و پایان، تعداد ثبت نام شدگان، تعداد متقاضیان، تعداد فارغ التحصیلان و حد نصاب شروع دوره نیز قید شده است همچنین شما می توانید ایکون لیست دروس مربوط به دوره انتخابی را مشاهده نمایید.

 

 

و سپس...

 

 

گام چهارم- اکنون در صورت تمایل پس از مطالعه جزییات با کلیک بر روی «ثبت نام دوره آنلاین با تیم متفکران» در دوره مورد نظر همراه شوید در صورتی که دوره در حال تکمیل است و یا به حد نصاب نرسیده است؛ شما می توانید بر روی آیکون پیش ثبت نام کلیک نموده و تیم را در جمع آوری اطلاعات یاری نمایید.

پس از انتخاب گزینه پیش ثبت نام شما به دو فرم حضوری و غیر حضوری دسترسی خواهید داشت با پرینت فرم حضوری و تکمیل ان می توانید علاقه مندی خود را برای شرکت دردوره ها را به صورت حضوری شخصا در اختیار تیم متفکران قرار دهید همچنین با تکمیل فرم غیر حضوری می توانید مراحل فوق را به صورت انلاین انجام دهید.

 

 

گام پنچم- شما وارد صفحه ای می شوید که تیم متفکران می خواهد اطلاعات فردی معتبر خود را وارد نمایید ودر صورت اشتباه وارد کردن شما می توانید دکمه تنظیم مجدد را کلیک نمایید.

 

 

گام ششم- اکنون ثبت نام شما با موفقیت انجام شد . پس از تایید مدیر سایت، می توانید در دوره شرکت نمایید این تایید به ادرس ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

 

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی