دوره های آموزشی قوانین و مقررات مالی و حسابداری

 

 

آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به هر شخصی که در یک رشته تخصصی فعالیت میکند یک امتیاز مثبت محسوب میشود و به جرات میشود گفت که شخص بدون دانستن مقداری قوانین و مقررات مربوط به رشته تخصصی خویش هر مقدار هم که متخصص باشد باز هم یک حرفه ای تمام عیار نیست.
در حسابداری یکی از الزامات یک حسابدار حرفه ای و موفق آشنایی نسبی با قوانین و مقررات مالی است زیرا میشود گفت که صرف آشنایی با حسابداری بدون توجه به قوانین مربوط به ان، موفقیت چندانی را به دنبال ندارد.

 

لازم است قبل از مشاهده دوره های آموزشی «قوانین و مقررات مالی و حسابداری» مطالب زیر مطالعه نمایید.


لازمه ی گذراندن دوره های آموزشی، عضویت در وب سایت و پیوستن به «تیم متفکران نوین مالی» است.
جهت تمایل داشتن به عضویت اینجا را کلیک کنید.
جهت ثبت نام در دوره‌های مجازی خواهشمندیم ابتدا راهنمای ثبت نام را مطالعه فرمایید.

 

 

در صورت تمایل پس از مطالعه جزییات با کلیک بر روی «ثبت نام دوره آنلاین با تیم متفکران» در دوره مورد نظر همراه شوید در صورتی که دوره در حال تکمیل است و یا به حد نصاب نرسیده است؛ شما می توانید بر روی آیکون پیش ثبت نام کلیک نموده و تیم را در جمع آوری اطلاعات یاری نمایید.
با انتخاب گزینه ثبت نام حضوری شما به فرم حضوری دسترسی خواهید داشت با تکمیل ان می توانید علاقه مندی خود را برای شرکت دردوره ها به صورت حضوری در اختیار تیم متفکران قرار دهید بدیهی است اطلاعات مربوط به زمان و محل برگزاری دوره های حضوری باایمیل یا پیامک به استحضارشما خواهد رسید.

 

دوره های آموزشی با موضوعیت «قوانین و مقررات مالی و حسابداری» بدین عنوان می باشد:

 

مروری بر پرکاربردترین قوانین دیوان محاسبات

 

مروری بر پرکاربردترین قوانین تجارت

 

مروری بر پرکاربردترین قوانین کار و تأمین اجتماعی

 

مروری بر پرکاربردترین قوانین مالیات بر ارزش افزوده (کارگاه عملی مالیات بر ارزش افزوده)

 

مروری بر پرکاربردترین قوانین مالیات های مستقیم/آموزش تکالیف مالیاتی

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر و دریافت اطلاعات جامع تر از دوره های مذکور ویا راهنمایی از بابت ثبت نام در دوره و ...، پس از مطالعه توضیح دوره ها می توانید با تیم مشاوره و پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید.

پس از ارسال تیکت، پاسخ خود را می توانید با کلیک بر فیلد زیر دریافت نمائید.

پشتیبانان تیم موظف هستند تا 12 ساعت پس از دریافت درخواست شما، پاسخگو باشند.

 

 

 

 

همچنین تیم متفکران از اینکه با نظرات و پیشنهادات سازنده خود زمینه موفقیت و رسیدن به اهداف رو به رشد تیم را فراهم می کنید صمیمانه از شما سپاسگزاری می نماید.

تیم متفکران این امکان را نیز برای دانش پژوهان قرار داده که در صورت تمایل به شرکت در دوره های مکمل، با انتخاب گزینه ذیل کلیه دوره های  ایجاد شده توسط تیم را مشاهده نمائید.

 

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی