تبلیغ 1 توسعه

 

ترجمه مقاله و کتاب بصورت تخصصی و تضمینی

در دنیای مدرن امروز، سرعت تولید علم و دانش به طرز چشمگیری افزایش یافته است. مقالات علمی به عنوان مهمترین ابزار جهت گزارش موفقیتهای علمی و معرفی یافته های پژوهشی از جایگاه بسیار بالایی میان محققین و پژوهشگران برخوردار می باشد. زبان علمی رایج برای مقالات علمی، زبان انگلیسی است و بر همین اساس حجم بالایی از مقالات علمی روزانه به این زبان نگارش و منتشر می گردد. لذا جهت آگاهی از آخرین یافته های پژوهشی، مطالعه مقالات انگلیسی و یا ترجمه متون آنها به زبان فارسی از اهمیت بالایی برای محققین کشورمان برخوردار است. از دیگر سوی، نتایج تحقیقات و پژوهشهای صورت گرفته در کشور جهت انتشار در سطح بین المللی نیازمندترجمه مقاله و  ترجمه متون به زبان انگلیسی هستند. با این حال با توجه به اینکه این مقالات کاملا تخصصی هستند ترجمه آنها از حساسیت بالایی برخوردار است؛ چرا که مترجم میبایست علاوه بر تسلط زبانی به هر دو زبان و آشنایی با واژه ها و اصطلاحات تخصصی آن رشته، توان درک و فهم مطالب ارائه شده در مقاله را نیز داشته باشد تا بتواند ترجمه متون دقیق و مطابق با متن اصلی ارائه دهد.

 

تیم متفکران نوین مالی با تشکیل تیم اجرائی مترجمین متخصص و متعهد حسابداری، مالی و مدیریت جهت ارائه سرویس های ویژه برای ترجمه مقالات و ترجمه متون های تخصصی از فارسی به انگلیسی بصورت تضمینی برای مجلات ISI, ISC شروع به فعالیت کرده است؛ تا گامی بلند در ارائه خدمات آنلاین ترجمه در کلیه ی مقاطع حوزه حسابداری، مالی و مدیریت بصورت فوری و نیمه فوری و استفاده از جدیدترین داده ها با هدف کاهش هزینه و زمان در سفارش آنلاین تایپ و ترجمه بردارد. 

این تیم با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات بصورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به همراهان تیم متفکران نوین مالی می باشد.

 

فرایند ترجمه به صورت ذیل میباشد:

1- بررسی اولیه متن و برآورد هزینه توسط سیستم
2- واریز مبلغ هزینه به حساب بانکی معرفی شده (قابل ذکر است واریز مبلغ زمان شروع کار تلقی میشود.)
3-ترجمه در زمان مقرر و تحویل به صوت تایپ شده
4- بررسی ترجمه توسط سفارش دهنده و تاییدکار (مترجم متعهد میگردد درصورت عدم تایید سفارش دهنده ترجمه را بازنگری نموده و اشکالات آن را در کمترین زمان ممکن رفع نماید.)


شماره حساب جهت واریزمبلغ

بانک رسالت: 01056726542

شماره شبا بانک رسالت: IR550700001000125672654002

 

اطلاعات تماس: 09368515097

 

تمامی مقالات به صورت امانت در اختیار ما قرار می گیرند و تمام تلاش تیم اجرای بر آن است که محتوای مقالات و اطلاعات همراهان تیم در بالاترین سطح ممکن محرمانه باشد و به هیچ عنوان منتشر نگردد. در کنار تلاش ها در زمینه حفاظت محتوا و اطلاعات، سعی می شود. بهترین مولفین و ویراستاران را انتخاب و به کمک آنان سرویس هایی شایسته مشتریان گرامی عرضه نماییم. در واقع تمرکز تیم اجرائی ارائه کیفیت بسیار بالا و تعهد حفاظت از محتوای مقاله و اطلاعات همراهان تیم است.

 

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی