آموزش آنلاین

 

آموزش آنلاین یکی از روش های آموزش مجازی بوده که به صورت همزمان (متقارن) انجام می شود و میتوان گفت که برترین نوع آموزش مجازی محسوب می شود. در این روش، مدرس و فراگیر به صورت همزمان وارد محیط کلاس مجازی شده و در یک محیط کاملا تعاملی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. مدرس با ارسال صوت و تصویر خود، می تواند محیط کلاس را شبیه سازی کرده و با فراگیر ارتباط مستقیم و زنده برقرار کند. 


سیستم مدیریت یادگیری الکترونیک (lms) مرکز آموزش الکترونیک توسعه نگر، با هدف ارائه خدمات آموزشی به صورت الکترونیکی و تحت وب به فراگیران (دانشجویان، کارمندان، خودآموزان، دانش پژوهان و ...) برای انواع دوره های آموزشی دانشگاهی، ضمن خدمت و آزاد طراحی شده است. این سیستم تاکنون برای وزارت خانه ها، سازمان ها، بانک ها، دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی پیاده سازی گردیده است. در این سیستم، موارد فرهنگی مربوط به سیستم آموزشی علاقه مندان و راحتی فراگیران برای استفاده، به طور کامل لحاظ شده است.

 

 

مزایای کلاس های آنلاین

در حال حاضر در دنیا دانشگاه ها، موسسات و فضاهای حقیقی جای خود را به کلاس ها و دوره های آنلاین داده اند. در این سیستم نیازی به حضور استاد و دانشجو در موسسات نیست و بدین ترتیب مشکلاتی از قبیل زود یا دیر رسیدن، ترافیک، هزینه، جای پارک و ... حل شده است.
شما میتوانید تنها با داشتن یک کامپیوتر خانگی به همراه وب کم و میکروفون و یا لپ تاپ و اینترنت پر سرعت حداقل 128 کیلوبیت بر ثانیه در ساعتهای مورد نظر خود از کلاس ها بهره مند شوید. اما این باور غلط همچنان وجود دارد که شرکت در کلاس حضوری و ارتباط رو در رو بهتر از ارتباط کلاسی به صورت آنلاین است ولی عکس این موضوع در کشورهای پیشرفته کاملا به اثبات رسیده است. در عصر حاضر وقت برای تحصیل و تدریس به صورت حضوری بسیار کم است، ضمن اینکه امکان ارتباط رو در رو که خیلی ها معتقدند فقط در کلاس حضوری وجود دارد. تیم متفکران نوین مالی در این سایت این امکان را در محیط شخصی شما فراهم کرده است و شما کلاس حضوری را در فضای شخصی خود به صورت تصویری و یا صوتی خواهید داشت.
 

مرکز آموزش الکترونیک توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری با هدف ایجاد یک محیط اینترنتی برای دسترسی عمومی به آموزش های ساده و کاربردی طراحی شده است. شما هم می توانید با معرفی یا لینک کردن این وبسایت به گسترش مطالب آن کمک کنید.

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی