یکی از معضلاتی که همواره برای  فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری هنرستان ها وجود داشته و دارد فراگیری مطالب حسابداری در هنرستان به صورت پراکنده و در طی ترم های درسی مختلف است. به این دلیل در زمان شروع فعالیت اجرایی دانش فراگیری شده هنرستان چندان مثمر ثمر واقع نمی گردد. شخصی که خواهان موفقیت در محیط اجرای حسابداری است باید بتواند دانش و مهارت لازم و مورد نیاز برای تصدی سمت های سازمانی که خواهان آن است را کسب کرده و آنها را گسترش دهد. 


درست است که فرصت‌های شغلی برای یک حسابدار بسیار گسترده بوده؛ اما باید توجه داشت که وظیفه حسابداران در سازمان ها و موسسات بسیار خطیر و مهم می باشد، ثبت و ضبط درست و به موقع اطلاعات در قالب اعداد و ارقام برای تصمیم گیری مدیران و صاحبان کسب و کار حیاتی می باشد.


در اینجا ما مطالب و مفاهیم مورد نیاز برای  سمت های اجرایی حسابداری را  به صورت یکپارچه و قالب بندی شده ارائه می نماییم و هدف از این دوره های آموزشی کسب دانش و مهارت های لازم سمت های اجرایی برای حسابداران است. به این دلیل بستر اینترنت و فضای مجازی را برای آموزش در نظر گرفتیم تا دسترسی به مطالب و دوره ها در هر مکان و زمان برای کاربران فراهم باشد.

 

مزایای این دوره ها:
- قیمت مناسب و پایین خدمات ارائه شده
- دسترسی آسان و راحت
- پشتوانه علمی قوی و کاربردی بودن دوره ها 
- جامعیت محتوای ارائه شده
- اعطای گواهینامه

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی